XXVII

 

2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ordre de sortida; CRI del diumenge 8 de maig a Maria de la SalutPLA GRAN

 

Recordau que s’ha de confirmar la inscripció al Jurat Tècnic abans de les 8:30 hores.

 

Previsió de sortida del 1r ciclista: 10:50 h.

 

 

Ord.  Interv.    Dor  Apellido,Nombre       Categ Publicidad              Hora salida

 -------------------------------------------------------------------------------------

    1  00:00:00   800  FEBRER,MIGUEL         MA-40 ARTANENC CLUB              00:00:00

    2  00:01:00   532  CLADERA,FRANCISCO JA  MA-30 MONTUIRI CLUB              00:01:00

    3  00:02:00   548  ESTARELLAS,DANIEL     MA-30 MARIA DE LA S              00:02:00

    4  00:03:00    13  MUNTANER,ALBERTO      ELITE ESTABLIMENTS               00:03:00

    5  00:04:00   872  MARTINEZ,MIGUEL ANGE  MA-40 GOMILA GRUPO               00:04:00

    6  00:05:00    74  RIUTORT,JUAN CARLOS   SUB23 MIKEL ARTETXE              00:05:00

    7  00:06:00   655  ADROVER,RAFAEL        MA-30 FELANITX CLUB              00:06:00

    8  00:07:00   771  CLADERA,MARTI         MA-40 MONTUIRI CLUB              00:07:00

    9  00:08:00   568  ESTELA,JOSEP MARIA    MA-30 SINEU AGRUPAC              00:08:00

   10  00:09:00   565  MUNTANER,ANTONIO      MA-30 INCA CLUB CIC              00:09:00

   11  00:10:00   550  BOZADA,XAVIER         MA-30 POLLENÇA CLUB              00:10:00

   12  00:11:00    40  ARMENTEROS,DANIEL     SUB23 SINEU AGRUPAC              00:11:00

   13  00:12:00   524  PRATS,DANIEL          MA-30 MONTUIRI CLUB              00:12:00

   14  00:13:00   781  MANERA,JUAN           MA-40 INCA CLUB CIC              00:13:00

   15  00:14:00    60  GONZALVEZ,SALVADOR    SUB23 SINEU AGRUPAC              00:14:00

   16  00:15:00   693  BORRAS,CARLOS         MA-30 ANTONI GELABE              00:15:00

   17  00:16:00   530  DIAZ,MANUEL EMILI     MA-30 SON SERVERA.               00:16:00

   18  00:17:00   831  SANTIAGO,PEDRO        MA-40 C´AN PICAFORT              00:17:00

   19  00:18:00    18  ALEMANY,GABRIEL       ELITE PLATGES DE CA              00:18:00

   20  00:19:00   863  RAMIS,GABRIEL         MA-40 LLUCMAJOR CLU              00:19:00

   21  00:20:00   423  VILLALONGA,ANTONIO    SENIO POLLENÇA CLUB              00:20:00

   22  00:21:00   807  GRIMALT,LORENZO       MA-40 SINEU AGRUPAC              00:21:00

   23  00:22:00   400  FERRER,GABRIEL        SENIO POLLENÇA CLUB              00:22:00

   24  00:23:00    24  ALOMAR,MATEU          SUB23 SINEU AGRUPAC              00:23:00

   25  00:24:00   900  DARDER,SIMON          MA-40 MARIA DE LA S              00:24:00

   26  00:25:00   567  PONS,MARC             MA-30 SINEU AGRUPAC              00:25:00

   27  00:26:00   826  SERRA,MIGUEL          MA-40 ANTONI GELABE              00:26:00

   28  00:27:00   152  SALOM,MIQUEL          SUB23 MARIA DE LA S              00:27:00

   29  00:28:00   552  VICH,ABDON            MA-30 GOMILA GRUPO               00:28:00

   30  00:29:00    46  BATLE,JOAN            ELITE ESTABLIMENTS               00:29:00

   31  00:30:00   823  MULET,PEDRO           MA-40 INCA CLUB CIC              00:30:00

   32  00:31:00   410  ABRINES,PEDRO         SENIO POLLENÇA CLUB              00:31:00

   33  00:32:00   747  ABRAHAM,ANTONIO       MA-40 SINEU AGRUPAC              00:32:00

   34  00:33:00   773  LOPEZ,JOSE MARIA      MA-40 POLLENÇA CLUB              00:33:00

   35  00:34:00   606  GUAL,PEDRO            MA-30 C´AN PICAFORT              00:34:00

   36  00:35:00   603  SANTAELLA,JUAN MANUE  MA-30 CALA D´OR CLU              00:35:00

   37  00:36:00   913  HORRACH,FRANCISCO     MA-40 INCA CLUB CIC              00:36:00

   38  00:37:00   661  SASTRE,MIGUEL         MA-30 CALA D´OR CLU              00:37:00

   39  00:38:00   404  AMENGUAL,PERE         SENIO GOMILA GRUPO               00:38:00

   40  00:39:00   768  MARTI,ROBERTO         MA-40 AMICS DE SA M              00:39:00

   41  00:40:00   936  GAYA,ANTONIO          MA-40 PORRERENCA PE              00:40:00

   42  00:41:00     9  PASTOR,VICENTE        SUB23 ESTABLIMENTS               00:41:00

   43  00:42:00   626  GUILLEM,JOSE ANTONIO  MA-30 ANTONI GELABE              00:42:00

   44  00:43:00   682  BAUZA,JAIME           MA-30 LLORET CLUB C              00:43:00

   45  00:44:00   520  COSTA,BARTOLOME       MA-30 AMICS DE SA M              00:44:00

   46  00:45:00   776  GARI,EMILI            MA-40 SINEU AGRUPAC              00:45:00

   47  00:46:00   789  BRUNOT,FRANÇOIS XAV   MA-40 ESTABLIMENTS               00:46:00

   48  00:47:00    70  ROSSELLO,JOAN MIQUEL  SUB23 INCA CLUB CIC              00:47:00

   49  00:48:00   659  SEGUI,JUAN            MA-30 MARIA DE LA S              00:48:00

   50  00:49:00   417  MARTINEZ,AGUSTIN      SENIO GOMILA GRUPO               00:49:00

   51  00:50:00   867  VALLDAURA,JOSE        MA-40 ARENAL CLUB C              00:50:00

   52  00:51:00   625  SUAU,SEBASTIAN LO     MA-30 INCA CLUB CIC              00:51:00

   53  00:52:00   836  CORDOBA,JOSE MARIA    MA-40 MONTUIRI CLUB              00:52:00

   54  00:53:00   547  ADROVER,MIGUEL JUAN   MA-30 CICLISTA MANA              00:53:00

   55  00:54:00   696  PINTO,MANUEL SANTI    MA-30 SON SERVERA.               00:54:00

   56  00:55:00   748  ABRAHAM,JUAN ANTONIO  MA-40 SINEU AGRUPAC              00:55:00

   57  00:56:00   143  RUIZ,OSCAR            ELITE POLLENÇA CLUB              00:56:00

   58  00:57:00   556  PUERTO,JOSE ANTONIO   MA-30 SINEU AGRUPAC              00:57:00

   59  00:58:00   858  PINSON,PHILIPPE FRA   MA-40 INCA CLUB CIC              00:58:00

   60  00:59:00   614  FRONTERA,ANTONIO      MA-30 SINEU AGRUPAC              00:59:00

   61  01:00:00   613  BENNASSAR,JAIME       MA-30 INCA CLUB CIC              01:00:00

   62  01:01:00   416  MUNAR,MIQUEL          SENIO LLORET CLUB C              01:01:00

   63  01:02:00   865  PORCEL,JOSE           MA-40 GOMILA GRUPO               01:02:00

   64  01:03:00   629  PEREZ,JOSE            MA-30 MONTUIRI CLUB              01:03:00

   65  01:04:00   658  MULLER,KEVIN          MA-30 GOMILA GRUPO               01:04:00

   66  01:05:00   621  ALCOVER,JOAN          MA-30 AMICS DE SA M              01:05:00

   67  01:06:00   539  LLITERAS,PEP          MA-30 C´AN PICAFORT              01:06:00

   68  01:07:00   752  PARERA,ANTONIO        MA-40 ANTONI GELABE              01:07:00

   69  01:08:00   560  TORRENS,PASCUAL       MA-30 SON SERVERA.               01:08:00

   70  01:09:00   570  MORLA,JUAN            MA-30 B.T.T. SINEU               01:09:00

   71  01:10:00   793  GAYA,MATEO            MA-40 ANTONI GELABE              01:10:00

   72  01:11:00   554  MIRALLES,RAFAEL       MA-30 GOMILA GRUPO               01:11:00

   73  01:12:00    33  CRESPI,DANIEL         ELITE SINEU AGRUPAC              01:12:00

   74  01:13:00    56  MARIN,JUAN            SUB23 SON SERVERA.               01:13:00

   75  01:14:00   523  ACEITUNO,JOSE CARLOS  MA-30 AMICS DE SA M              01:14:00

   76  01:15:00   514  MOUZO,JOSE MANUEL     MA-30 PLATGES DE CA              01:15:00

   77  01:16:00   871  GARRIDO,FRANCISCO AN  MA-40 GOMILA GRUPO               01:16:00

   78  01:17:00   412  LOPEZ,CARLOS          SENIO INCA CLUB CIC              01:17:00

   79  01:18:00   572  VALLCANERAS,TONI      MA-30 LLORET CLUB C              01:18:00

   80  01:19:00   686  GONZALEZ,ANDREU       MA-30 MURO CLUB CIC              01:19:00

   81  01:20:00   604  BAUZA,AMADOR          MA-30 LLORET CLUB C              01:20:00

   82  01:21:00   566  VANRELL,GABRIEL       MA-30 INCA CLUB CIC              01:21:00

   83  01:22:00   573  MATEU,MONTSERRAT      MA-30 LLORET CLUB C              01:22:00

   84  01:23:00    11  CARDOSO,RAUL          ELITE SON SERVERA.               01:23:00

   85  01:24:00   622  NUÑEZ,BENJAMIN        MA-30 GOMILA GRUPO               01:24:00

   86  01:25:00   802  SANTANDREU,JUAN       MA-40 MONTUIRI CLUB              01:25:00

   87  01:26:00   403  DOMINGUEZ,MANUEL      SENIO AMICS DE SA M              01:26:00

   88  01:27:00   935  SALLERAS,GREGORIO     MA-40 MONTUIRI CLUB              01:27:00

   89  01:28:00   522  ACEITUNO,VICTOR MANU  MA-30 AMICS DE SA M              01:28:00

   90  01:29:00   627  LUNA,JUAN DE DIOS     MA-30 ANTONI GELABE              01:29:00

   91  01:30:00   691  GAVIRIA,ADRIAN ALEJA  MA-30 MONTUIRI CLUB              01:30:00

   92  01:31:00   864  SAMPOL,RAFEL          MA-40 LLUCMAJOR CLU              01:31:00

   93  01:32:00    22  MAS,PEDRO             ELITE SON SERVERA.               01:32:00

   94  01:33:00   521  FERRER,SEBASTIAN      MA-30 AMICS DE SA M              01:33:00

   95  01:34:00   660  OLIVER,JAUME          MA-30 CALA D´OR CLU              01:34:00

   96  01:35:00   937  VILLALONGA,GABRIEL    MA-40 POLLENÇA CLUB              01:35:00

   97  01:36:00     6  RADERMACHER,FELIX     SUB23 ESTABLIMENTS               01:36:00

   98  01:37:00   577  SALES,ANTONIO         MA-30 POLLENÇA CLUB              01:37:00

   99  01:38:00   777  RODRIGUEZ,JORGE APAR  MA-40 SINEU AGRUPAC              01:38:00

  100  01:39:00   732  ROLLAN,CALIXTO JOSE   MA-40 PLATGES DE CA              01:39:00

  101  01:40:00   413  ARTIGUES,FRANCESC     SENIO SON SERVERA.               01:40:00

  102  01:41:00   407  CLADERA,JUAN ANTONIO  SENIO SINEU AGRUPAC              01:41:00

  103  01:42:00   148  LLOMPART,JOAN         ELITE POLLENÇA CLUB              01:42:00

  104  01:43:00   852  AMENGUAL,BARTOLOME    MA-40 LLORET CLUB C              01:43:00

  105  01:44:00   543  MUÑOZ,MIGUEL ANGEL    MA-30 SON SERVERA.               01:44:00

  106  01:45:00   909  FRY,GARY ROBERT       MA-40 FELANITX CLUB              01:45:00

  107  01:46:00   414  BORRAS,ALBERTO        SENIO SON SERVERA.               01:46:00

  108  01:47:00    19  PASCUAL,ESTEVA        ELITE PLATGES DE CA              01:47:00

  109  01:48:00   894  RAMIREZ,ANTONIO       MA-40 FELANITX CLUB              01:48:00

  110  01:49:00   571  MENDOZA,JESUS         MA-30 C´AN PICAFORT              01:49:00

  111  01:50:00   619  COLLELL,TONI          MA-30 GOMILA GRUPO               01:50:00

  112  01:51:00   516  SOUZA,TARCISO LUCA    MA-30 ESTABLIMENTS               01:51:00

  113  01:52:00   774  BUADES,GUILLEM        MA-40 INCA CLUB CIC              01:52:00

  114  01:53:00   578  WUYTS,CHRIS           MA-30 ANTONI GELABE              01:53:00

  115  01:54:00    39  LOPEZ,JOSE Mª         SUB23 POLLENÇA CLUB              01:54:00

  116  01:55:00   615  PERELLO,MIGUEL        MA-30 SON SERVERA.               01:55:00

  117  01:56:00   411  FERRER,GUILLERMO      SENIO C´AN PICAFORT              01:56:00

  118  01:57:00   620  PERELLO,SEBASTIA      MA-30 GOMILA GRUPO               01:57:00

  119  01:58:00   612  PEREIRA,MANUEL        MA-30 C´AN PICAFORT              01:58:00

  120  01:59:00   551  SERRA,JAIME           MA-30 POLLENÇA CLUB              01:59:00

  121  02:00:00   425  MARIMON,ANDREU        SENIO C´AN PICAFORT              02:00:00

  122  02:01:00   860  FRANCO,MIGUEL ANGEL   MA-40 AMICS DE SA M              02:01:00

  123  02:02:00   529  CORDOBA,JUAN ANTONIO  MA-30 MONTUIRI CLUB              02:02:00

  124  02:03:00    30  AMER,SEBASTIAN        ELITE SON SERVERA.               02:03:00

  125  02:04:00   559  FULLANA,JERONI PEP    MA-30 PLATGES DE CA              02:04:00

  126  02:05:00   420  BARCELO,JOSE JUAN     SENIO LLORET CLUB C              02:05:00

  127  02:06:00    51  MASCARO,SEBASTIAN     SUB23 COLLOTO. C.C.              02:06:00

  128  02:07:00   564  FONT,ANTONI           MA-30 MARIA DE LA S              02:07:00

  129  02:08:00   563  GONZALEZ,ANGEL        MA-30 FELANITX CLUB              02:08:00

  130  02:09:00    57  BALLESTER,TONI        SUB23 POLLENÇA CLUB              02:09:00

  131  02:10:00   553  PERIS,JAVIER          MA-30 GOMILA GRUPO               02:10:00

  132  02:11:00    14  MUNTANER,David        ELITE ESTABLIMENTS               02:11:00

  133  02:12:00   824  CIRER,MIGUEL ANGEL    MA-40 INCA CLUB CIC              02:12:00

  134  02:13:00    95  SOTO,MIGUEL ANGEL     SUB23 SINEU AGRUPAC              02:13:00

  135  02:14:00   519  JIMENEZ,RAUL          MA-30 CALA D´OR CLU              02:14:00